У мене є питання
Імʼя
Телефон

ХОРВАТІЯ

Хорватія — неймовірний синтез давньої архітектури та живописної природи. Сповнена сонця, цілющого повітря та теплих посмішок місцевих, ця країна заворожує своєю атмосферою з першої зустрічі.
Країна тисячі островів
ПРЯМИЙ ПЕРЕЛІТ
АДРІАТИЧНЕ УЗБЕРЕЖЖЯ
РІЗНОМАНІТНА ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
SUP-ДОШКИ, КАЯКИ ТА КВАДРОЦИКЛИ
ОСТРОВИ АДРІАТИКИ
Хорватію називають країною островів, бо на Адріатичному узбережжі їх налічується більше тисячі.

Вона складається з двох частин: континентальної, що розташована в басейні річки Сава, та адріатичної, що вузькою смужкою простягається вздовж узбережжя Адріатичного моря.
РЕГІОНИ
Хорватія умовно поділяється на три регіони: Південна Далмація, Середня Далмація та півострів Істрія.

У районах Південної та Середньої Далмації гармонійно поєднується середньовічна архітектура з сучасними готелями, ресторанами та бутіками. Більшість пляжів вкриті мілкою галькою, а спуск до моря є пологим — ідеально для відпочинку з дітьми.
Саме в цих регіонах розташовані найвідоміші хорватські курорти: старовинний Дубровник, унікальний Спліт, престижний Макарска й фановий Шибеник.

Півострів Істрія відрізняється більш прохолодним кліматом, а кам'янисті пляжі не такі комфортні.
ТУР В ГОТЕЛЬ 3*
від 420 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 4*
від 440 €за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 5*
від 606 € за 1 людину
ФОТОГРАФІЇ КРАЇНИ
ЯКИЙ КУРОРТ ОБРАТИ?
Молодіжний відпочинок
Рекомендуємо такі курорти — Дубровник, Пореч, Задар, острови Хвар і Крк. Тут і тусовки до ранку, і розваги на будь-який смак.
Сімейний затишок
Можна влаштувати на курортах Рабац,Спліт, Шибеник, Пореч, Медулін. Рабац розташований між Пулою та Опатією, а його фішкою є комфортні пляжі з мілкою галькою.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Made on
Tilda