У мене є питання
Імʼя
Телефон

КІПР

Місце, де за легендою народилася Афродіта, вразить тебе не лише чистими пляжами й лазуровими бухтами, але і своєю історичною спадщиною. Тут всі, без винятку, зможуть відчути себе «у своїй тарілці» та знайти розваги до душі.
Острів з великим серцем
ПРЯМИЙ ПЕРЕЛІТ
РІЗНОМАНІТТЯ ПЛЯЖІВ
МОЛОДІЖНИЙ ВІДПОЧИНОК
ТРИВАЛИЙ ПЛЯЖНИЙ СЕЗОН
КОЛИ ЇХАТИ?
Пляжний сезон на Кіпрі розпочинається в середині травня й продовжується до середини жовтня.

Влітку тут спекотно, а температура води в морі сягає +25°С. На узбережжі є великий вибір готелів і апартаментів на будь-який бюджет.
ОБЕРИ СВІЙ КУРОРТ
Популярними курортними містами острова є архітектурна Ларнака, античний Пафос, веселий Лімасол, дискотечна Айя-Напа та затишний Протарас.

Більшість пляжів є піщаними, у Лімасолі — піщано-гальковими, а в Пафосі та Протарасі — подекуди кам'янисті спуски до моря.

Для вривного відпочинку в клубах та на пляжних дискотеках рекомендуємо курорт Айя-Напа, для спокійного - Протарас, для тих кому важливо мати під рукою максимум інфраструктури міста - Лімасол.
ТУР В ГОТЕЛЬ 3*
від 250 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 4*
від 375 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 5*
від 550 € за 1 людину
ФОТОГРАФІЇ КРАЇНИ
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Made on
Tilda