У мене є питання
Імʼя
Телефон

ГРЕЦІЯ


Греція — це тисячі пляжів, пам'яток історії, загадкових легенд, свіжих оливок і молодого вина.
Музей під вікритим небом
ПРЯМИЙ ПЕРЕЛІТ
ШОПІНГ
РІЗНОМАНІТНА ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА
РОЗМІЩЕННЯ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК
ОСОБЛИВОСТІ
Країна, одночасно поєднує в собі тисячолітні пам'ятники архітектури, мальовничі пейзажі і відривні вечірки до ранку.

Тут є все, щоб відчути життя по повній: м'який клімат, велика кількість островів, вузькі вулички, казкові бухти, стародавні храми і гостинні посмішки місцевих.

Кількість островів, розташованих на території Греції, сягає 2000, і тільки 300 з них обжиті. Завдяки такому різноманіттю кожен зможе вибрати відпочинок для себе і зловити потрібний вайб.
ТУР В ГОТЕЛЬ 3*
від 290 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 4*
від 290 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 5*
від 290 € за 1 людину
ФОТОГРАФІЇ КРАЇНИ
ТРОХИ ПРО НАШІ УЛЮБЛЕНІ ОСТРОВИ
Міконос
Рай для любителів нічного життя і гучних вечірок.
Санторіні
Ідеальна локація для романтичної подорожі і посиденьок з вином у моря.
Корфу
Заполонить сердечка яскравими квітами зелені і запахом цитрусових.
Крит
А для розслабленого сімейного вікенду підійде Крит, півострів Халкідікі і Пелопоннес.
РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Made on
Tilda