У мене є питання
Імʼя
Телефон

ТУРЕЧЧИНА

У Туреччині завжди є чим зайнятися, незалежно від твоїх уподобань. Тут можна відриватися на вечірках з друзями, затишно відпочивати в колі сім'ї або просто чілити з прохолодним коктейлем на пляжі.
Нудно не буде нікому!
Анталійське та Егейське узбережжя
ПРЯМИЙ ПЕРЕЛІТ
ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК
СЕРВІС ВИСОКОГО РІВНЯ
ВЕЛИКИЙ ВИБІР ГОТЕЛЕЙ
АНТАЛІЙСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ
Найпопулярніші курорти Туреччини розташовані на узбережжі Середземного моря. Серед них: Анталія, Белек, Сіде, Аланія, Кемер. Тут пляжний сезон починається в квітні, а закінчується у жовтні-листопаді.

Відпочинок в цих регіонах — ідеальний варіант, якщо хочеш позасмагати і забути про всі турботи.
ЕГЕЙСЬКЕ УЗБЕРЕЖЖЯ
Егейське узбережжя Туреччини також знамените своїм пляжним відпочинком в Бодрумі, Мармарисі, Фетхіє та Ізмірі.

Купальний сезон в цьому регіоні починається в травні-червні, а закінчується у вересні.
ТУР В ГОТЕЛЬ 3*
від 250 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 4*
від 290 € за 1 людину
ТУР В ГОТЕЛЬ 5*
від 320 € за 1 людину
ФОТОГРАФІЇ КРАЇНИ
ТРОХИ ПРО НАШІ УЛЮБЛЕНІ РЕГІОНИ
Анталія
Знаходиться близько від аеропорту, пляжі: галькові і піщані.
Сіде
1-1,5 години від аеропорту, пляжі: піщані, місцями природні плити.
Аланія
Розташована в 3 годинах їзди від аеропорту. Пляжі: піщані, подекуди кам'янисті спуски до моря.
Кемер
1-1,5 години шляху від аеропорту, пляжі галькові. Регіон відрізняється великою кількістю зелені і неймовірними гірськими масивами.
Мармаріс
Вважається самим «європейським» курортом в країні. 1,5 години від аеропорту Даламан. Пляжі піщані з пологим заходом в воду.
Бодрум
Шлях від аеропорту займе 40-45 хвилин. Велика частина узбережжя покрита галькою, але є і ділянки з насипним піском.
РЕКОМЕНДОВАНІ ЕКСКУРСІЇ
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Made on
Tilda